מה צפוי


מיקיס תאודורקיס – זורבה היווני

מקהלת הקיבוץ הארצי
מנצח – יובל בן עוזר

אלט – סילביה קיגל

מספר – ירון אנוש

התזמורת הקאמרית הקיבוצית נתניה

כנסיית קרית יערים אבו גוש

שלישי – 30.5.17 – 15:00

לרכישת כרטיסים


הפילהרמונית בסרט

התזמורת הפילהרמונית הישראלית

מנצח: ירון גוטפריד

מנחה: ליאור אשכנזי

מקהלת הקיבוץ הארצי

בתכנית:

ג’ון וויליאמסהמנגינה של הדוויג מתוך “הארי פוטר

ג’ון וויליאמסמרש מתוך “שודדי התיבה האבודה

ג’ון וויליאמסנושא מתוך “רשימת שינדלר

ברנרד הרמן: “פסיכו

מוצרטקונפוטטיס ולקרימוזה – רקוויאם מתוך “אמדאוס

אנדראה מוריקונהולס מתוך “סינמה פרדיסו

נינו רוטה: “הסנדק

ליאור רוזנר, ג’ון אוטמן: הם יזכרו אתכם לעד – מתוך “מבצע ולקירי

ג’ון וויליאמססוויטה מתוך “מלחמת הכוכבים

היכל התרבות – הוברמן 1, תל אביב

לרכישת כרטיסים: 3766*, 03-6211777


++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

מיקיס תאודורקיס – קאנטו חנרל

אורטוריה לסולנים, למקהלה ולתזמורת מאת המשורר הצ'יליאני פבלו נרודה

סילביה קיגל – אלט

יואל סיון - בריטון
צבי סלטון – קריין

מקהלת הקיבוץ הארצי
נגני בוזוקי,חלילים, פסנתרים ונגני כלי הקשה.
מנצח – יובל בן עוזר

כנסיית קרית יערים אבו גוש

ששי – 21.10.16 – 11:00

לרכישת כרטיסים


 

א-קאפלה: מכאן ומשם

קונצרט מיצירות: סלומונה רוסי, פאול בן-חיים, איל באט, יחזקאל בראון, נעמי שמר ועוד

יובל בן-עוזר - מנצח

ז'אנה קופלב - פסנתרנית

שריד חדר האוכל

יום ששי – 18/11/2016 – 21:00

הכניסה ללא תשלום

 

א-קאפלה: מכאן ומשם

קונצרט מיצירות: סלומונה רוסי, פאול בן-חיים, איל באט, יחזקאל בראון, נעמי שמר ועוד

יובל בן-עוזר - מנצח

ז'אנה קופלב - פסנתרנית

עין המפרץ חדר האוכל

יום ששי – 2/12/2016 – 20:30

הכניסה ללא תשלום

 

א-קאפלה: מכאן ומשם

קונצרט מיצירות: סלומונה רוסי, פאול בן-חיים, איל באט, יחזקאל בראון, נעמי שמר ועוד

יובל בן-עוזר - מנצח

ז'אנה קופלב - פסנתרנית

זיקים חדר האוכל

יום ששי – 16/12/2016 – 21:00

הכניסה ללא תשלום

 

פליקס מנדלסון - אליהו

אורטוריה לסולנים, למקהלה ולתזמורת

הילה בג'יו, סופרן
ניצן אלון, מצו סופרן
איתן דרורי, טנור
אכים הופמן - בריטון/בס
המקהלה הקאמרית ת"א
מקהלת הקיבוץ הארצי

הסינפונייטה הישראלית – באר שבע

מנצח – יוסטוס פרנץ

המשכן לאמנויות הבמה שדרות רגר 41, באר שבע

חמישי – 9.3.17 – 20:30

לרכישת כרטיסים: 08-6266422

 

והיא היתה להגדה

סדר קיבוצי שני

לציון מהדורה חדשה להגדת הקיבוץ הארצי

שנולדה בעמק יזרעאל

מוזיאון העמק קבוץ יפעת

יום חמישי – 13.4.17 – 20:30

לרכישת כרטיסים 04-6040575

 

טקס יום הזכרון לשואה ולגבורה

קיבוץ יד מרדכי

יום שני – 24.4.17 – 19:30


 

 

 

גוסטב מאהלר – סימפוניה מס' 3

פרדריק שאזלן - מנצח

נועה פרנקל- מצו-סופרן

התזמורת הסימפונית ירושלים, רשות השידור

מקהלת נשים מתוך מקהלת הקיבוץ הארצי ומקהלת מעיין

מקהלת אנקור

תיאטרון ירושלים מרכוס 20, ירושלים

יום חמישי – 15/10/2015 – 20:00

לרכישת כרטיסים: 1-700-70-4000

 

 

גוסטב מאהלר – סימפוניה מס' 3

פרדריק שאזלן - מנצח

נועה פרנקל - מצו-סופרן

התזמורת הסימפונית ירושלים, רשות השידור

מקהלת נשים מתוך מקהלת הקיבוץ הארצי ומקהלת מעיין

מקהלת אנקור

המשכן לאומנויות הבמה שדרות שאול המלך 19, תל אביב

יום ראשון – 18/10/2015 – 20:00

לרכישת כרטיסים

 

ג'וזפה ורדי – רקוויאם

פרדריק שאזלן, מנצח
סבטלה וסילייבה, סופרן
אנקלז'דה שקוזה, מצו סופרן
גוסטבו פורטה, טנור
מיכאל קוללשוילי,  בס

מקהלת הקיבוץ הארצי והמקהלה הקאמרית רמת גן

התזמורת הסימפונית ירושלים, רשות השידור

המשכן לאומנויות הבמה שדרות שאול המלך 19, תל אביב

יום ראשון – 17/1/2016 – 20:00

לרכישת כרטיסים

ג'וזפה ורדי – רקוויאם

פרדריק שאזלן, מנצח
סבטלה וסילייבה, סופרן
אנקלז'דה שקוזה, מצו סופרן
גוסטבו פורטה, טנור
מיכאל קוללשוילי,  בס

מקהלת הקיבוץ הארצי והמקהלה הקאמרית רמת גן

התזמורת הסימפונית ירושלים, רשות השידור

תיאטרון ירושלים – מרכוס 20, ירושלים

יום שני  – 18/1/2016 – 20:00

לרכישת כרטיסים

 

א-קאפלה

קונצרט מיצירות: ויואלדי, פאול בן-חיים, איל באט, יחזקאל בראון, נעמי שמר ועוד

יובל בן-עוזר - מנצח

ז'אנה קופלב - פסנתרנית

משמר העמק אולם הקולנוע

יום ששי – 8/4/2016 – 21:00

הכניסה ללא תשלום

 

א-קאפלה

קונצרט מיצירות: ויואלדי, פאול בן-חיים, איל באט, יחזקאל בראון, נעמי שמר ועוד

יובל בן-עוזר - מנצח

ז'אנה קופלב - פסנתרנית

קבוץ מגן

יום ששי – 20/5/2016 – 21:00

הכניסה ללא תשלום

 

גלוריה – מסע קולי

קונצרט מיצירות: ויואלדי, פאול בן-חיים, איל באט, יחזקאל בראון, נעמי שמר ועוד

יובל בן-עוזר - מנצח

ז'אנה קופלב - פסנתרנית

צוותא אבן גבירול 30, תל אביב

יום ששי – 27/5/2016 – 11:30

לרכישת כרטיסים

 

ויוולדי – "גלוריה" לסולנים למקהלה ולתזמורת

 פרגולזי – מגניפיקט לסולנים למקהלה ולתזמורת
מרצ'לו- קונצ'רטו לאבוב
טורלי - קונצ'רטו לחצוצרה

רעות רבקה - סופרן
אלון הררי – קונטרה-טנור
יגאל קמינקא – אבובן
יובל שפירא – חצוצרן 
נגני קולקטיב בארוקדה
מנצח: יובל בן עוזר

כנסיית קרית יערים – אבו גוש

שבת – 11.6.16 – 15:00

לרכישת כרטיסים

 

אנטונין דבוז'אק – סטאבת מאטר

דורון סלומון, מנצח
אלה וסילביצקי, סופרן
סבטלנה סנדלר, מצו-סופרן
באק יונקי, טנור 
ולדימיר בראון, בס-בריטון
מקהלת הקיבוץ הארצי והמקהלה הקאמרית רמת גן

התזמורת הסימפונית ירושלים, רשות השידור

תיאטרון ירושלים מרכוס 20, ירושלים

יום רביעי – 13/7/2016 – 20:00

לרכישת כרטיסים: 1-700-70-4000

 

אנטונין דבוז'אק – סטאבת מאטר

דורון סלומון , מנצח
אלה וסילביצקי, סופרן