© מקהלת הקיבוץ הארצי

עונת 2019-20

לאונרד ברנשטיין: מזמורי צ'יצ'סטר

פסטיבל ישראל

יום שני – 8.6.20

פרטים יימסרו בהמשך

 

פסטיבל אבו גוש

מאי 2020

פרטים יימסרו בהמשך

 

והיא היתה לאגדה – ליל סדר קיבוצי

אפריל 2020

פרטים יימסרו בהמשך

 

פולנק: גלוריה, ברנשטיין: מזמורי צ'יצ'סטר

מקהלת הקיבוץ הארצי
מקהלת גיתית חיפה

שבת 7.3.20 – 11:00

אלמא - מרכז אומנויות, זכרון יעקב

פרטים נוספים יימסרו בהמשך

קונצרט מיצירות המלחין היווני Stamatis Spanoudakis

25 שנים ל"קול ששי עם ירון אנוש"

יום רביעי – 15.1.20 – 21:00

היכל התרבות – תל אביב

לרכישת כרטיסים

 

לשיר עם ידיים ולב

קונצרט  הוקרה לזכרו של הנרי קלאוזנר, איש מיוחד שהקדיש את זמנו ולבו למוזיקה הישראלית המקהלתית ולמבצעיה
עם:

אנסמבל "קורל" בניצוחו של צבי שרף
4X4 בניצוחו של דורון שנקר
מקהלת הקיבוץ הארצי בניצוח יובל בן-עוזר
מקהלת מורן בניצוח נעמי פארן
מקהלת העפרוני בניצוח שלי ברלינסקי

אולם רחה פראייר - קיבוץ יקום

יום חמישי – 5.12.19 – 20:00

לרכישת כרטיסים

סטאבת מאטר מאת: רוסיני

מקהלת הקיבוץ הארצי.

מנצח – יובל בן עוזר

סופרן: טלי קצף

מצו סופרן: ניצן אלו

ןטנור: נמרוד גרינבוים

בס: דניס סדוב

תזמורת נתניה הקאמרית הקיבוצית

כנסיית קרית יערים – אבו גוש

יום שישי – 18.10.2019 – 15:00

לרכישת כרטיסים

תפילות אחרות
מן הליטורגיקה הקלאסית 
מיסת ג'אז מאת בוב צ'ילקוט,  Gratia מאת פול מקרטני

שירי עם ושירים ישראליים
מקהלת הקיבוץ הארצי 
מנצח: יובל בן-עוזר
סולנית: קרן הדר
פסנתר – ז'אנה קופלב
אוניברסיטת בריגהאם יאנג – הר הצופים - ירושלים
יום ראשון – 6.10.2019 – 20:00
לפרטים והזמנת כרטיסים (ללא תשלום)

מיקיס תאודורקיס – זורבה היווני

מקהלת הקיבוץ הארצי

מנצח – יובל בן עוזר

אלט – אפרודיטי טסיטסו-קמפל

יבוזוקי – ישראל יפרח, אושרי משה

מספר – ירון אנוש 

הסינפונייטה הישראלית באר שבע

היכל אמנויות הבמה – ז'בוטינסקי 15, הרצליה

רביעי – 25.9.2019 – 20:30

לרכישת כרטיסים

מיקיס תאודורקיס – זורבה היווני
מקהלת הקיבוץ הארצי
מנצח – יובל בן עוזר
אלט – אפרודיטי טסיטסו-קמפלי
בוזוקי – ישראל יפרח, אושרי משה
מספר – ירון אנוש
הסינפונייטה הישראלית באר שבע
המשכן לאמנויות הבמה – שדרות רגר 41, באר שבע
שבת – 21.9.2019 – 21:00
לרכישת כרטיסים 08-6266422

עונת 2018-19

 

קלאסיקה וג'אז
מקהלת משגב מארחת את מקהלת הקיבוץ הארצי
מנצחים: יעל וגנר-אביטל ויובל בן-עוזר
פסנתר – ז'אנה קופלב
אנטוניו ויואלדי – מגניפיקט
י.ס. באך – פרקים מתוך קנטטה מס' 4
ו.א. מוצרט –מתוך הרקוויאם
בוב צ'ילקוט – מיסה Nidaros בסגנון ג'אז
שירי עם אמריקאיים ושירים ישראליים
מועדון יובלים
שבת – 6.7.2019 – 12:00
לרכישת כרטיסים 

בלילות הקיץ החמים
מוזיקה מקהלתית לערב קיץ
מן הליטורגיקה הקלאסית בקטעים מתוך הרקוויאם מאת מוצרט ופורה
מיסת ג'אז מאת בוב צ'ילקוט,  שירי עם ושירים ישראליים
מקהלת הקיבוץ הארצי
מנצח: יובל בן-עוזר
פסנתר – ז'אנה קופלב
אולם בר-אוריין – קשת איילון
יום ששי – 5.7.2019 – 20:00
לרכישת כרטיסים במחיר 30 ש"ח במכירה מוקדמת

בערב הקונצרט יימכרו כרטיסים במחיר 40 ש"ח במזומן בלבד


 

תפילות אחרות

רמירז – מיסה קריאולה

פול מקרטני -   "GRATIA"

בוב צ'ילקוט – מיסה בסגנון ג'אז

ג'ילברטו ג'יל – שירים

​מקהלת הקיבוץ הארצי:
מנצח – יובל בן עוזר

טנור: טל קוך

סופרן: קרן הדר

פסנתר: ז'אנה קופלב

להקת "REFAVELA":

אלון גלזינגר שירה וגיטריסט

רז עזרא – חלילן

נדב בן עוזר – סקסופוניסט

ליאור עוזרי – נגן קונטרבס

רן יצחקי – נגן כלי הקשה

אנסמבל לטינו-אמריקה:

ניהול מוסיקלי: אדוארדו אברמסון – נגן חלילים וכלי הקשה

מרסל זובר – נגן צ'רנגו

קלאודיו כהן-טריקה – מקישן

כנסיית קרית יערים – אבו גוש

שבת – 8.6.19 – 18:00

לרכישת כרטיסים

האביב כבר כאן
מיסת ג'אז מאת בוב צ'ילקוט,  קטעי מקהלה מפורסמים, שירי עם אמריקאיים ושירים ישראליים
מקהלת הקיבוץ הארצי
מנצח: יובל בן-עוזר
פסנתר: ז'אנה קופלב
בית התרבות – אור הנר
יום חמישי – 14.3.19 – 20:30 
הכניסה חופשית

 


הרומנסה הצרפתית 
מקהלת הקיבוץ הארצי
מנצח: יובל בן-עוזר
סופרן: טלי קצף
בריטון: יאיר פולישוק
תזמורת סימפונט רעננה
בתכנית: 
שנסונים צרפתיים – עם: יונית טובי
שוברט: סלבה רג'ינה בלה מז'ור לסופרן ולכלי קשת, ד. 676
פורה: רקוויאם אופ' 48
אודיטוריום עירוני – הפלמ"ח 11, קרית אתא
מוצאי שבת – 9.2.2019 – 21:00
לרכישת כרטיסים

 

הרקוויאם של פורה 
מקהלת הקיבוץ הארצי
מנצח: יובל בן-עוזר
סופרן: טלי קצף
בריטון: יאיר פולישוק
טנור: יונתן סוויסה
תזמורת סימפונט רעננה
בתכנית: 
שוברט: מיסה מס' 2 בסול מז'ור, ד. 167
שוברט: סלבה רג'ינה בלה מז'ור לסופרן ולכלי קשת, ד. 676
פורה: רקוויאם אופ' 48
המשכן לאמנויות הבמה – רח' הפלמ"ח 2א, רעננה
יום רביעי – 6.2.2019 – 20:30
לרכישת כרטיסים

קונצרט לזכרה של נורית שמיר 
מיסת ג'אז מאת בוב צ'ילקוט,  קטעי מקהלה מפורסמים, שירי עם אמריקאיים ושירים ישראליים
מקהלת הקיבוץ הארצי
מנצח: יובל בן-עוזר
פסנתר – ז'אנה קופלב
המועדון - קבוץ בית קמה
יום ששי – 11.1.2019 – 21:00
הכניסה חופשית

קולות חמים של חורף
מוסיקה מקהלתית באוירה חמה לליל חורף קר
מיסת ג'אז מאת בוב צ'ילקוט,  קטעי מקהלה מפורסמים, שירי עם אמריקאיים ושירים ישראליים
מקהלת הקיבוץ הארצי
מנצח: יובל בן-עוזר
פסנתר – ז'אנה קופלב
חדר האוכל - קבוץ ניר יצחק
יום ששי – 14.12.2018 – 21:00
הכניסה חופשית

יוהן סבסטיאן באך – מתיאוס פסיון
מקהלת הקיבוץ הארצי
מנצח: יובל בן-עוזר
אוונגליסט: גרנוט היינריך
סופרן: יעלה אביטל
אלט: ניצן אלון
בס: יואב וייס
בס: דניאל פורטנוי
תזמורת נתניה – הקאמרית הקיבוצית
כנסיית קרית יערים – אבו גוש
יום ששי – 28.9.2018 – 14:30
לרכישת כרטיסים

עונת 2017-18

 

 

פורה – רקוויאם, שוברט – מיסה בסול מג'ור
מקהלת הקיבוץ הארצי
אנסמבל כלי
סופרן: דנה מרבך
בס: יאיר פולישוק
מנצח: יובל בן-עוזר
כנסיית קרית יערים – אבו גוש
שבת – 19.5.2018 – 18:00
לרכישת כרטיסים

 

 

יוהנס ברהמס – רקוויאם גרמני
תזמורת ירושלים רשות השידור
מנצח: קרל-היינץ שטפנס
סופרן: אלה וסילביצקי
בריטון: עודד רייך
מקהלת הקיבוץ הארצי
המקהלה הקאמרית רמת גן
תאטרון ירושלים 
חמישי – 22.3.18 – 20:00
לרכישת כרטיסים

 

 

יוהנס ברהמס – רקוויאם גרמני
תזמורת ירושלים רשות השידור
מנצח: קרל-היינץ שטפנס
סופרן: אלה וסילביצקי
בריטון: עודד רייך
מקהלת הקיבוץ הארצי
המקהלה הקאמרית רמת גן
המשכן לאמנויות הבמה, תל אביב
רביעי – 21.3.18 – 20:00
לרכישת כרטיסים

 

 

מיקיס תאודורקיס – קאנטו חנרל
אורטוריה לסולנים, למקהלה ולתזמורת מאת המשורר הצ'יליאני פבלו נרודה
סילביה קיגל – אלט
יואל סיון - בריטון
צבי סלטון – קריין
מקהלת הקיבוץ הארצי
נגני בוזוקי,חלילים, פסנתרים ונגני כלי הקשה.
מנצח – יובל בן עוזר
כנסיית קרית יערים – אבו גוש
רביעי – 11.10.17 – 15:00
לרכישת כרטיסים

עונת 2016-17

 

הפילהרמונית בסרט
התזמורת הפילהרמונית הישראלית
מנצח: ירון גוטפריד
מנחה: ליאור אשכנזי
מקהלת הקיבוץ הארצי
בתכנית:
ג’ון וויליאמס: המנגינה של הדוויג מתוך “הארי פוטר”
ג’ון וויליאמס: מרש מתוך “שודדי התיבה האבודה”
ג’ון וויליאמס: נושא מתוך “רשימת שינדלר”
ברנרד הרמן: “פסיכו”
מוצרט: קונפוטטיס ולקרימוזה – רקוויאם מתוך “אמדאוס”
אנדראה מוריקונה: ולס מתוך “סינמה פרדיסו”
נינו רוטה: “הסנדק”
ליאור רוזנר, ג’ון אוטמן: הם יזכרו אתכם לעד – מתוך “מבצע ולקירי”
ג’ון וויליאמס: סוויטה מתוך “מלחמת הכוכבים”
היכל התרבות – הוברמן 1, תל אביב
שבת – 17.6.17 – 21:00
לרכישת כרטיסים: 3766*, 03-6211777

מיקיס תאודורקיס – זורבה היווני
מקהלת הקיבוץ הארצי
מנצח – יובל בן עוזר
אלט – סילביה קיגל
מספר – ירון אנוש
התזמורת הקאמרית הקיבוצית נתניה
כנסיית קרית יערים – אבו גוש
שלישי – 30.5.17 – 15:00
לרכישת כרטיסים


טקס יום הזכרון לשואה ולגבורה
קיבוץ יד מרדכי
יום שני – 24.4.17 – 19:30


והיא היתה להגדה
סדר קיבוצי שני
לציון מהדורה חדשה להגדת הקיבוץ הארצי
שנולדה בעמק יזרעאל
מוזיאון העמק – קבוץ יפעת
יום חמישי – 13.4.17 – 20:30
לרכישת כרטיסים 04-6040575

 


פליקס מנדלסון - אליהו
אורטוריה לסולנים, למקהלה ולתזמורת 
הילה בג'יו, סופרן
ניצן אלון, מצו סופרן
איתן דרורי, טנור
אכים הופמן - בריטון/בס 
המקהלה הקאמרית ת"א
מקהלת הקיבוץ הארצי
הסינפונייטה הישראלית – באר שבע
מנצח – יוסטוס פרנץ
המשכן לאמנויות הבמה – שדרות רגר 41, באר שבע
חמישי – 9.3.17 – 20:30
לרכישת כרטיסים: 08-6266422

א-קאפלה: מכאן ומשם
קונצרט מיצירות: סלומונה רוסי, פאול בן-חיים, איל באט, יחזקאל בראון, נעמי שמר ועוד
יובל בן-עוזר - מנצח
ז'אנה קופלב - פסנתרנית
זיקים – חדר האוכל
יום ששי – 16/12/2016 – 21:00
הכניסה ללא תשלום

 


א-קאפלה: מכאן ומשם
קונצרט מיצירות: סלומונה רוסי, פאול בן-חיים, איל באט, יחזקאל בראון, נעמי שמר ועוד
יובל בן-עוזר - מנצח
ז'אנה קופלב - פסנתרנית
עין המפרץ – חדר האוכל
יום ששי – 2/12/2016 – 20:30
הכניסה ללא תשלום

א-קאפלה: מכאן ומשם
קונצרט מיצירות: סלומונה רוסי, פאול בן-חיים, איל באט, יחזקאל בראון, נעמי שמר ועוד
יובל בן-עוזר - מנצח
ז'אנה קופלב - פסנתרנית
שריד – חדר האוכל
יום ששי – 18/11/2016 – 21:00
הכניסה ללא תשלום

 


מיקיס תאודורקיס – קאנטו חנרל
אורטוריה לסולנים, למקהלה ולתזמורת מאת המשורר הצ'יליאני פבלו נרודה
סילביה קיגל – אלט
יואל סיון - בריטון
צבי סלטון – קריין
מקהלת הקיבוץ הארצי
נגני בוזוקי,חלילים, פסנתרים ונגני כלי הקשה.
מנצח – יובל בן עוזר
כנסיית קרית יערים – אבו גוש
ששי – 21.10.16 – 11:00
לרכישת כרטיסים

קונצרט חגיגי

קונצרט מיצירות: ג. אלדמע, ס. ארגוב/ שרף, פ. בן-חיים, וו.א. מוצרט, י. בראון ועוד

יובל בן-עוזר - מנצח

ז'אנה קופלב - פסנתרנית

בית אורי – גן שמואל

מוצאי שבת – 15/7/16 – 19:30

הכניסה ללא תשלום

עונת 2015-16

אנטונין דבוז'אק – סטאבת מאטר

דורון סלומון , מנצח
אלה וסילביצקי, סופרן
סבטלנה סנדלר, מצו-סופרן
באק יונקי, טנור 
ולדימיר בראון, בס-בריטון
מקהלת הקיבוץ הארצי והמקהלה הקאמרית רמת גן

התזמורת הסימפונית ירושלים, רשות השידור

המשכן לאומנויות הבמה – שדרות שאול המלך 19, תל אביב

יום ראשון  – 17/7/2016 – 20:00

לרכישת כרטיסים

 

אנטונין דבוז'אק – סטאבת מאטר

דורון סלומון, מנצח
אלה וסילביצקי, סופרן
סבטלנה סנדלר, מצו-סופרן
באק יונקי, טנור 
ולדימיר בראון, בס-בריטון
מקהלת הקיבוץ הארצי והמקהלה הקאמרית רמת גן

התזמורת הסימפונית ירושלים, רשות השידור

תיאטרון ירושלים – מרכוס 20, ירושלים

יום רביעי – 13/7/2016 – 20:00

לרכישת כרטיסים: 1-700-70-4000

ויוולדי – "גלוריה" לסולנים למקהלה ולתזמורת

 פרגולזי – מגניפיקט לסולנים למקהלה ולתזמורת
מרצ'לו- קונצ'רטו לאבוב
טורלי - קונצ'רטו לחצוצרה

רעות רבקה - סופרן
אלון הררי – קונטרה-טנור
יגאל קמינקא – אבובן
יובל שפירא – חצוצרן 
נגני קולקטיב בארוקדה
מנצח: יובל בן עוזר

כנסיית קרית יערים – אבו גוש

שבת – 11/6/16 – 15:00

לרכישת כרטיסים

גלוריה – מסע קולי

קונצרט מיצירות: ויואלדי, פאול בן-חיים, איל באט, יחזקאל בראון, נעמי שמר ועוד

יובל בן-עוזר - מנצח

ז'אנה קופלב - פסנתרנית

צוותא – אבן גבירול 30, תל אביב

יום ששי – 27/5/2016 – 11:30

לרכישת כרטיסים

 

א-קאפלה

קונצרט מיצירות: ויואלדי, פאול בן-חיים, איל באט, יחזקאל בראון, נעמי שמר ועוד

יובל בן-עוזר - מנצח

ז'אנה קופלב - פסנתרנית

קבוץ מגן

יום ששי – 20/5/2016 – 21:00

הכניסה ללא תשלום

א-קאפלה

קונצרט מיצירות: ויואלדי, פאול בן-חיים, איל באט, יחזקאל בראון, נעמי שמר ועוד

יובל בן-עוזר - מנצח

ז'אנה קופלב - פסנתרנית

משמר העמק – אולם הקולנוע

יום ששי – 8/4/2016 – 21:00

הכניסה ללא תשלום

ג'וזפה ורדי – רקוויאם

פרדריק שאזלן, מנצח
סבטלה וסילייבה, סופרן
אנקלז'דה שקוזה, מצו סופרן
גוסטבו פורטה, טנור
מיכאל קוללשוילי,  בס

מקהלת הקיבוץ הארצי והמקהלה הקאמרית רמת גן

התזמורת הסימפונית ירושלים, רשות השידור

תיאטרון ירושלים – מרכוס 20, ירושלים

יום שני  – 18/01/2016 – 20:00

לרכישת כרטיסים

ג'וזפה ורדי – רקוויאם

פרדריק שאזלן, מנצח
סבטלה וסילייבה, סופרן
אנקלז'דה שקוזה, מצו סופרן
גוסטבו פורטה, טנור
מיכאל קוללשוילי,  בס

מקהלת הקיבוץ הארצי והמקהלה הקאמרית רמת גן

התזמורת הסימפונית ירושלים, רשות השידור

המשכן לאומנויות הבמה – שדרות שאול המלך 19, תל אביב

יום ראשון – 17/01/2016 – 20:00

לרכישת כרטיסים

 

 

גוסטב מאהלר – סימפוניה מס' 3

פרדריק שאזלן - מנצח

נועה פרנקל - מצו-סופרן

התזמורת הסימפונית ירושלים, רשות השידור

מקהלת נשים מתוך מקהלת הקיבוץ הארצי ומקהלת מעיין

מקהלת אנקור

המשכן לאומנויות הבמה – שדרות שאול המלך 19, תל אביב

יום ראשון – 18/10/2015 – 20:00

לרכישת כרטיסים

גוסטב מאהלר – סימפוניה מס' 3

פרדריק שאזלן - מנצח

נועה פרנקל- מצו-סופרן

התזמורת הסימפונית ירושלים, רשות השידור

מקהלת נשים מתוך מקהלת הקיבוץ הארצי ומקהלת מעיין

מקהלת אנקור

תיאטרון ירושלים – מרכוס 20, ירושלים

יום חמישי – 15/10/2015 – 20:00

לרכישת כרטיסים: 1-700-70-4000